Futbolo pasaka FA taurėje: antros lygos klubas panaikino trijų įvarčių atsilikimą, bet baudinių serijoje triumfavo „Man United“

Tikra drama įvyko „Vemblio“ stadione, kur FA taurės pusfinalio rungtynes žaidė „Manchester United“ ir „Coventry“.

Trijų įvarčių persvaros neišlaikę Eriko Ten Hago auklėtiniai tik po pratęsimo įveikė antrame pagal pajėgumą, „Championship“ divizione rungtyniaujančius „Coventry“ futbolininkus. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 3:3.

„Manchester United“ nuo rungtynių pradžios dominavo aikštėje. Pirmame kėlinyje jie kamuolį kontroliavo 65 proc. laiko ir varžovų vartų link atliko net 11 smūgių. Jų pastangos dar iki pertraukos buvo vainikuotos Scotto McTominay ir Harry Maguire’o įvarčiais.

Po pertraukos, sužaidus 13 minučių, Bruno Fernandesas trečią kartą nuginklavo „Coventry“ vartininką Bradley Collinsą.

Jau atrodė, kad bilietas į taurės finalą yra Mančesterio žaidėjų kišenėse, bet „Coventry“ futbolininkai nebuvo linkę pasiduoti. Elisas Simmsas 71 minutę sušvelnino atsilikimą, o už 8 minučių asistavo Callumui O’Hare, kurio smūgis po rikošeto komandos atsilikimą sumažino iki minimalaus.

„Coventry“ futbolininkai toliau spaudė varžovus ir jau penktą teisėjo pridėtą minutę Haji Wrightas realizavo 11 metrų baudinį, kuris buvo skirtas už Aarono Wan-Bissakos žaidimą ranka.

Pratęsimo pirmoje pusėje arti antro savo įvarčio rungtynėse buvo Bruno Fernandesas. Jo iš baudos aikštelės prieigų smūgiuotas kamuolys sudrebino priešininkų vartų skersinį.

Antros pratęsimo dalies metu kelis pavojingus išpuolius surengė „Coventry“ žaidėjai. Simmsas kartą sudrebino vartų skersinį.

Savo komandos gerbėjus į ekstazę paskutinę pratęsimo minutę pasiuntė įvartį įmušęs Victoras Torpas. Deja, po VAR peržiūros teisėjas fiksavo nuošalę ir įvartį atšaukė. Kelialapio į FA taurės finalą likimas persikėlė į 11 metrų baudinių seriją.

Jau pirmąjį Casemiro smūgį atrėmė vartininkas. Komandos apsikeitė keliais tiksliais smūgiais, kol Andre Onana atstatė pusiausvyrą, atrėmęs trečią varžovų bandymą.

Bruno Fernandesas išvedė Mančesterio komandą į priekį, o Benas Sheafas pasiuntė kamuolį virš vartų. Tada neklydo Rasmusas Hojlundas ir baudinių seriją 4:2 laimėjo „Man United“.

FA taurės finale įvyks Mančesterio derbis. „Man City“ į finalą pateko vakar 1:0 įveikę „Chelsea“ ekipą. Finalas numatytas gegužės 25 dieną.