Finalo ketvertą stebintis Giannis: „Nusipirkčiau „Panathinaikos“ arba „Olympiacos“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Giannis ir Kostas Antetokounmpo (Stopkadras)

Berlyne finalo ketvertą ir savo brolį Kostą stebintis Giannis Antetokounmpo prabilo apie galimybę įsigyti Pirėjo „Olympiacos“ arba Atėnų „Panathinaikos“ komandas.

Po pirmojo Eurolygos pusfinalio tarp „Panathinaikos“ ir Stambulo „Fenerbahče“ geros nuotaikos nestokojęs dukart NBA MVP spėjo ir paimti interviu iš brolio, ir pakalbėti su žurnalistais.

Bendraudamas su žiniasklaidos atstovais Antetokounmpo sulaukė klausimo, ar svarstytų kada nors žaisti „Olympiacos“ arba „Panathinaikos“ komandoje. Pasak 29-erių Graikijos žvaigždės, jis tėvynėje rungtyniautų tik už vieną komandą.

„Nežinau, ar galėčiau žaisti „Olympiacos“ arba „Panathinaikos“. Šio klausimo jau esu sulaukęs daug kartų.

Jei kada ir grįžčiau namo, žaisčiau nebent už „Filathlikos“ komandą, kurioje ir prasidėjo mano karjera. Kai buvau vaikas, „Olympiacos“ ir „Panathinaikos“ susidomėjimo manimi nerodė, tad kodėl turėčiau prie jų prisijungti būdamas 38-erių?

Kad ir kur žaistų mano buvusi komanda, galėčiau ją atvesti į stipriausią divizioną“, – teigė Antetokounmpo.

Visgi Milvokio „Bucks“ komandos lyderis neatmetė galimybės „Panathinaikos“ arba „Olympiacos“ dalimi tapti kiek kitokiu būdu.

„Jeigu ponai Giannakopoulos arba Angelopoulos sutiktų parduoti klubus, nors nematau to įvykstant, mielai kažkurį nusipirkčiau“, – teigė Giannis.

Pasidalinti