Fantastiškas Lee debiutas paženklintas „Maccabi“ pergale

Maccabi Tel Aviv X nuotr.

Įspūdingo debiutanto pasirodymo sulaukusi Tel Avivo „Maccabi“ ekipa išplėšė antrą pergalę Eurolygoje.

Trečiojo turo mače Odedo Kattasho auklėtiniai Belgrade 93:91 palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

Izraelio klubą į pergalę vedė prieš kelias dienas komandą papildęs Sabenas Lee, kuris per 22 minutes pelnė 23 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus bei pasižymėjo žvėrišku dėjimu.

Rezultatyvią pirmą rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo Stambulo ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes susikrovė 9 taškų persvarą – 18:9. Visgi dar pirmojo ketvirčio pabaigoje „Maccabi“ prisivijo varžovus – 23:24. Antrajame kėlinyje užvirė kova taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko susikurti pranašumo – 52:52.

Po pertraukos abi ekipos turėjo sėkmingų atkarpų, tačiau galiausiai rungtynių nugalėtojo klausimas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę rezultatą išlygino Rodrigue’as Beaubois (88:88), tačiau Ţamiras Blattas jam atsakė taikliu tolimu metimu – 91:88. Visgi pusiausvyrą dar karta atstatė Jordanas Nworą (91:91), o likus 4 sekundėms Tel Avivo ekipai pergalę išplėšė taiklus Javleno Hoardo dvitaškis.

Pastarasis svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės. Per 34 minutes jis surinko 18 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 21 naudingumo balus. 14 taškų pridėjo Tamiras Blattas.

Pralaimėtojams 22 taškus pelnė Vincentas Poirier, 21 – Jordanas Nwora.

Kitas rungtynes Tel Avivo klubas žais ketvirtadienį su Belgrado „Partizan“, tuo metu „Anadolu Efes“ dieną vėliau susikaus su Pirėjo „Olympiacos“.