PAO be Grigonio indėlio sušvelnino finalo rezultatą Graikijoje

Kendrickas Nunnas (Scanpix nuotr.)

Eurolygos čempionai išvengė kracho Graikijos pirmenybių finale. Pirmas dvi rungtynes pralaimėję Atėnų „Panathinaikos“ trečiose įveikė Pirėjo „Olympiacos“ ekipą ir sušvelnino atsilikimą serijoje iki 1-2.

Mariaus Grigonio atstovaujama PAO surakino varžovus rungtynių pabaigoje ir šventė pergalę rezultatu 83:76.

Lietuviui mačas nesusiklostė – per ant parketo praleistas 7 minutes Grigonis prametė vieną tritaškį, atkovojo kamuolį ir 2 kartus suklydo.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui rezultatas buvo lygus, tačiau tada daugiau nei 4 minutes „Oly“ nesugebėjo pelnyti taškų. 9:0 atkarpą laimėję Ergino Atamano auklėtiniai pasiekė užtikrintą pergalę.

Kendrickas Nunnas nugalėtojams pelnė 21 tašką. Mathias Lessortas pridėjo 17 taškų ir 7 sugriebtus kamuolius. Kostas Sloukas įmetė 13, o Ioannis Papapetrou ir Kostas Antetokounmpo pridėjo po 8 taškus.

„Olympiacos“ rezultatyviausias buvo Nikola Milutinovas – 17 taškų. Isaiah Canaanas įmetė 14, o Alecas Petersas ir Thomasas Walkupas – po 10 taškų.

Ignas Brazdeikis dėl legionierių limito nėra registruotas atkrintamosioms varžyboms.

Ketvirtosios serijos rungtynės „Taikos ir draugystės“ arenoje, Pirėjuje, bus žaidžiamos trečiadienį.