Europos grandų akistatoje – dar viena „Bayern“ pergalė

Bayern - PSG (Scanpix nuotr.)

Antradienį startavusiuose Čempionų lygos aštuntfinaliuose pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai.

Jie pirmosiose aštuntfinalio rungtynės 1:0 palaužė namuose žaidusią „Paris Saint-Germain“ ekipą.

Vienintelį rungtynių įvartį 53 minutę po Alphonso Davieso perdavimo pelnė buvęs PSG komandos žaidėjas Kingsley Comanas. Puolėjui tai buvo 4 įvartis per pastarąsias 4 rungtynes.

82 minutę rezultatą lygino šlaunies traumą išsigydęs ir po keitimo aikštėje pasirodęs Kylianas Mbappe. Visgi VAR šį įvartį atšaukė dėl pažeistos nuošalės taisyklės.

Su PSG ekipa „Bayern“ susitiko 12 kartą. Po antradienio dvikovos abi komandos dalijasi po 6 pergales.

Šį sezoną Čempionų lygoje Vokietijos klubas yra laimėjęs visas 7 rungtynes. Vienintelį kartą pasiekti šią ribą jiems buvo pavykę 2019/2020 metų sezone, kuomet laimėjo visas 11 dvikovų ir tapo nugalėtojais.

Apskritai Juliano Nagelsmanno auklėtiniai iš pastarųjų 20 rungtynių yra laimėję 16, o kitos keturios baigėsi lygiosiomis.

Atsakomosios „Bayern“ ir PSG rungtynės vyks kovo 8 dieną.

Kitose Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse „Milan“ komanda namuose 1:0 parklupdė „Tottenham“ futbolininkus.