Po raudonos kortelės išsikapsčiusios „Liverpool“ pergalė pažymėta 200-uoju Salah įvarčiu

Mohamedas Salah (Scanpix nuotr.)

Jurgeno Kloppo vadovaujama „Liverpool“ komanda 16-ajame „Premier“ lygos ture iškovojo sunkią pergalę.

Pirmosiose šeštadienio rungtynėse vieni iš čempionato lyderių 2:1 nugalėjo Londono „Crystal Palace“ futbolininkus.

Dar 75-ą minutę „Liverpool“ atsilikinėjo 0:1, tačiau tuomet iš aikštės buvo išvarytas antrą geltoną kortelę gavęs „Crystal Palace“ puolėjas Jordanas Ayew.

Pranašumą įgijusių svečių gretose jau po minutės rezultatą lygino Mohamedas Salah, o 91-ąją po egiptiečio perdavimo smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Harvey Elliottas.

Netrukus kamuolys vėl atsidūrė „Crystal Palace“ vartuose, tačiau Luiso Diazo techniškas smūgis dėl pažeistos nuošalės taisyklės įskaitytas nebuvo.

„Liverpool“ ekipai tai buvo ketvirta pergalė per pastarąsias penkerias „Premier“ lygos rungtynes, po kurios ji bent trumpam iš turnyrinės lentelės viršūnės išstūmė „Arsenal“.

76-ą minutę Salah atliktas smūgis pavirto 200 egiptiečio įvarčiu „Liverpool“ klube. Šią ribą yra pasiekę pavykti tik keturiems kitiems žaidėjams.

Salah taip pat yra pirmas afrikietis, Anglijos čempionate pasiekęs 150 įvarčių ribą.