Eurolygos pusiaukelėje – triuškinančios „Real“ ir „Olympiacos“ pergalės

Real komandos nuotr.

Penktadienį Eurolygos reguliariojo sezono pirmos dalies finišas pažymėtas triuškinančiomis Madrido „Real“ ir Pirėjo „Olympiacos“ komandų pergalėmis.

17-ajame ture Madrido „Real“ 98:65 nepaliko vilčių Tel Avivo „Maccabi“ ekipai, kurią sutriuškino 33 taškų skirtumu.

Penktadienio rungtynėse „Real“ varžovams įmetė net 18 tritaškių iš 33 mestų. 8 iš jų pataikė Džananas Musa ir Petras Cornelie, abu surinkę po 18 taškų.

Prie pergalės „Real“ stipriai priartėjo jau po pirmojo kėlinio, kuriame „Maccabi“ leido pelnyti tik 7 taškus, o patys įmetė 22.

Tel Avivo klubo gretose rezultatyviausiai žaidė Jalenas Adamsas, pelnęs 15 taškų, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

Užtikrintai penktadienį laimėjo ir Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, 82:66 palaužusi prieš tai tris pergales iš eilės iškovojusią Milano „Emporio Armani“ komandą.

Po ilgosios pertraukos kietai gynyboje žaidę „Olympiacos“ krepšininkai trečiajame kėlinyje varžovams leido įmesti tik 6 taškus. Įspūdingas kėlinys ir įtvirtino graikų pergalę.

Sezono rungtynes sužaidęs Alecas Petersas surinko 16 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. Thomas Walkupas pridėjo 10 taškų, 4 atkovotus ir perimtus kamuolius.

Milano komandoje rezultatyviausiai žaidė visus 12 savo taškų pirmajame kėlinyje pelnęs Billy Baronas.

Tiek „Olympiacos“, tiek „Real“ pirmą reguliariojo sezono dalį užbaigė su 11 pergalių ir 6 pralaimėjimais. Komandos Eurolygos lentelėje su dar trimis ekipomis dalijasi 1-5 vietas.

Likusiose penktadienio rungtynėse „Crvena Zvezda“ 77:75 išvykoje dramatiškai palaužė „Valencia Basket“ komandą, o ketvirtajame kėlinyje 18:2 spurtavusi „Anadolu Efes“ ekipa nugalėjo Vilerbano ASVEL klubą.