Dubajaus komanda prisistatė Adrijos lygai: „Tavaresas ar Mike’as Jamesas pas mus nežais“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
AdmiralBet ABA league X nuotr.

Šiandien Adrijos lyga (AdmiralBet ABA League) ir naujoji Dubajaus komanda surengė bendrą spaudos konferenciją, skirtą pasveikinti naują komandą prisijungus prie turnyro.

Lygos vadovai paskelbė apie lygos plėtrą – šalia Dubajaus komandos į aukščiausią lygą kyla ir antro diviziono nugalėtojai. Lygos dalyvių skaičius iš 14-os didėja į 16. Buvo išreikšti lūkesčiai, kad Dubajaus komandos prisijungimas pakels lygos kokybę ir padarys šią konkurencingesne.

Dejanas Kamenjasevičius, Dubajaus klubo generalinis vadybininkas atskleidė, kad komanda neįsikurs Serbijoje. Jie namų rungtynes žais Jungtiniuose Arabų Emyratuose, „Coca Cola“ arenoje, kuri talpina 17 tūkstančių žiūrovų.

„Mes nesitikime, kad rinksime tiek žmonių, kiek „Olympiacos“, „Panathinaikos“, „Partizan“ ar „Crvena Zvezda“. Bet 90 proc. Dubajaus gyventojų yra ten dirbantys užsieniečiai. Jie myli krepšinį ir nepalaiko jokios komandos.“

Komandos vadovas patikino, kad jau aiškus naujasis klubo vyriausiasis treneris, tačiau jokių pavardžių neatskleidė. Kamenjasevičius davė suprasti, kad skambių pavardžių kol kas komandoje tikėtis nereikia.

„Mes negalime atskleisti jokių pavardžių, nes žmonės dar turi galiojančius kontraktus.

Mes neatsivešime Edy Tavareso, Mike’o Jameso ar kažko panašaus. Būsime konkurencingi su normaliu lygai biudžetu pirmajame sezone. Turime mokytis, daryti klaidas, kaupti patirtį ir suprasti, kaip veikia lyga. Mūsų prioritetas nėra triumfuoti Adrijos lygoje. Net jei tai ir padarysime, tai mums neatvers durų į Europos taurę ar Eurolygą.“

Pasidalinti