Eurolygos autsaiderių dvikovoje – ASVEL pergalė Berlyne

ALBA BERLIN twitter nuotr.

Eurolygos turnyrinės lentelės dugno komandų dvikovoje ASVEL svečiuose palaužė ALBA komandą rezultatu 68:73.

Prieš šį susitikimą abi komandos Eurolygoje buvo iškovojusios po 1 pergalę per 7 rungtynes.

Daug sėkmingiau rungtynes pradėjo Gianmarco Pozzecco auklėtiniai ir po 1 ketvirčio susikorvė 15 taškų pranašumą – 13:28.

ALBA perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir prieš rungtynių pertrauką sumažino atsilikimą iki 8 taškų – 35:43

ASVEL žaidėjai labai prastai pataikė, o tuo naudodamasi Berlyno komanda išsiveržė į priekį – 55:53 po 3 ketvirčių.

Lemiame kėlinyje vaizdas aikštėje vėl apsivertė. ALBA švaistė metimus pro šalį, o svečiai iš Prancūzijos spurtavo 12:2 vėl suskūrė apčiuopiamą pranašumą – 57:65.

Rungtynių pabaigoje ALBA sugebėjo priartėti iki 3 taškų, tačiau Sterlingo Browno tolimas metimas, likus žaisti 6 sekundes, buvo netikslus. Amerikietis viso pataikė 1 tolimą metimą iš 9.

ASVEL į pergalę vedė Timothe Luwawu-Cabarrot – 19 taškų (5/9 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 5, o perėmė 3 kamuolius, 5 kartus asistavo komandos draugams ir surinko 24 naudingumo balus.

Youssoupha Fallas pelnė 14 taškų (7/12 dvit.) ir atkovojo 11 kamuolių. Nando De Colo pridėjo 16 (4/6 trit.), o Parisas Lee – 12 taškų (2/6 dvit., 2/6 trit.).

ALBA komandai vienintelis Johannesas Thiemanas surinko dviženklį taškų skaičių – 16. Yanii Wetzellis, Louis Olinde ir Khalifa Koumadje surinko po 8 taškus.

ASVEL dar sumetė baudas ir iškovojo 2 pergalę Eurolygoje, rezultatu 68:73.

Kitose rungtynėse šią savaitę ASVEL namuose susitiks su „Baskonia“, o ALBA Belgrade kausis su „Partizan“.