Braška čempionų rūbinė? Pertraukėlės metu – įtempta Campazzo ir Yabusele diskusija

Facundo Campazzo ir Guerschono Yabusele diskusija (Stopkadras)

Po galingo sezono starto Eurolygos čempionai Madrido „Real“ demonstruoja suprastėjusius rezultatus, o savaitgalį Ispanijos čempionate tarp komandos lyderių užfiksuota ir karšta diskusija.

Konfliktas užfiksuotas minutės pertraukėlės metu tarp Facundo Campazzo ir Guerschono Yabusele. Vaizdo įraše matyti, kaip prancūzas argentiniečiui kažką karštai aiškina, o argentinietis sviedžia rankšluostį į žemę ir komandos draugą aprėkia.

Šį konfliktą uždangstyti bandė „Real“ veteranas Sergio Llullas, mėginęs kamerą pridengti rankšluosčiu.

Dar likus minutei iki mačo pabaigos „Real“ atsilikinėjo 78:81, tačiau paskutinę mačo atkarpą užbaigė 9:0 ir iškovojo pergalę.

Nors Eurolygoje čempionai pirmauja užtikrintai, pastaruoju metu rezultatai yra suprastėję. Iš paskutinių 4 mačų Chuso Mateo auklėtiniai pralaimėjo net 3.