Eurolygoje – kovingas Giedraitis, Teodosičiaus dublis ir sunki „Crvena Zvezda“ pergalė prieš „Bayern“

Rokas Giedraitis (BNS Foto nuotr.)

Nuviliančią sezono pradžią išgyvenanti Belgrado „Crvena Zvezda“ su Roku Giedraičiu priėmė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus. Galingas šeimininkų spurtas 4 kėlinuke lėmė pergalę 74:68.

Prieš šias rungtynes „Crvena Zvezda“ buvo iškovoję 1 pergalę ir patyrę 4 pralaimėjimus. „Bayern“ sąskaitoje 2 pergalės ir 3 nesėkmės.

Pirmajame kėlinuke šeimininkus baudė Carsenas Edwardsas. „Bayern“ mažylis pelnė 10 iš 19 savo komandos taškų ir svečiai išsiveržė į priekį – 12:19.

Belgrado komanda tragiškai atakavo iš toli. Pirmoje rungtynių pusėjo jie pataikė 2 tritaškius iš 13. Savo ruožtu, „Bayern“ suklydo net 13 kartų. Po dviejų kėlinių reuzltatas – 33:35.

Sužaidus 8 minutes 3 ketvirtyje pirmuosius savo taškus pelnė Giedraitis. Po jo dvitaškio atotrūkis nuo pabėgusių Belgrado krepšininkų sumažėjo iki 8 taškų – 48:56.

Lemiamias ketvirtis prasidėjo Giedraičio taškais su pražanga ir skirtumas sumažėjo iki 3 taškų – 56:59. Milošas Teodosičius smeigė tritaškį ir surinko dvigubą dublį – 12 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Bayern“ užstrigo puolime ir „Zvezda“, spurtavę 10:1, išsiveržė į preikį – 63:60. Belgrado komanda persvaros nebeišleido ir šventė pergalę rezultatu 74:68.

Milošas Teodosičius nugalėtojams pelnė 16 taškų ir atliko net 11 rezultatyvių perdavimų. Luka MItrovičius ir Shabazzas Napieras pridėjo po 11 taškų.

Giedraitis žaidė daugiausiai komandoje – 27:36 min. ir pelnė 5 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.) bei atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius.

Miuncheno komandoje daugiausiai taškų įmetė Edwardsas – 16 (3/7 dvit., 3/9 trit.). Isaacas Bonga ir Leandro Bolmaro pelnė po 12 taškų ir atkovojo po 6 kamuolius. Serge’as Ibaka pridėjo 10 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitame Eurolygos ture „Crvena Zvezda“ išvykoje susitiks su Barselonos komanda.

„Bayern“ komandos laukia kelionė į Belgradą ir rungtynės su, ten namų rungtynes žaidžiančia, Tel Avivo „Maccabi“