Rezultatyvus Jokubaitis ir lengva „Barcelona“ pergalė prieš lygos autsaiderius

Barca Basket X nuotr.

Barselonos komanda pasiekė trečią pergalę iš eilės Eurolygoje. Jie namuose 93:77 laimėjo prieš Berlyno ALBA.

Galutinis rezultatas neatspindi katalonų pergalės lengvumo. Rungtynių likimas išsisprendė dar trečiame ketvirtyje, po kurio šeimininkai pirmavo 80:51. Formalumu virtusį paskutinį kėlinuką ALBA laimėjo dviženkliu skirtumu ir išvengė sutriuškinimo.

Rokas Jokubaitis buvo tarp rezultatyviausių žaidėjų rungtynėse. Beveik 22 minutes ant parketo praleidęs lietuvis įmetė 13 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 0/1 baud.), sugriebė 3 kamuolius, išdalino 4 perdavimus, vieną kamuolį perėmė, suklydo 5 kartus, prasižengė 4 kartus ir rungtynes baigė su 9 naudingumo balais.

Barselonos komanda net 28 taškus po ALBA žaidėjų klaidų, bet patys po klaidų leido varžovams pelnyti 18. Kovą dėl kamuolių ispanai laimėjo 38:31, o antraisiais šansais surinko 18 taškų, prieš varžovų 8.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Willy Hernangomezas. Aukštaūgis pelnė 18 taškų (7/8 dvit.), pridėjo 6 atkovotus kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus. Dvigubu dubliu pasižymėjo Oscaras Da Silva – po 10 taškų ir atkovotų kamuolių. Vokietis dar perėmė 5 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Vokietijos komandoje daugiausiai taškų įmetė Timas Schneideris – 14. Matteo Spagnolo pridėjo 11 taškų ir 5 atkovotus kamuolius.

„Barcelona“ pasiekė jau 18 pergalių turnyre ir tvirtai žengia antroje vietoje. Nuo pirmaujančių Madrido „Real“ krepšininkų jie atsilieka 4 laimėjimais. ALBA patyrė jau 21 pralaimėjimą ir su 5 pergalėmis lygos dugną dalinasi su Vilerbano ASVEL ekipa.