Dviženklį deficitą naikinęs „Olympiacos“ iškovojo svarbią pergalę sau ir „Žalgiriui“

Partizan - Olympiacos (Partizan nuotr.)

Iš dviženklio deficito išlipusi Pirėjo „Olympiacos“ komanda pasiekė svarbią pergalę ir sau, ir Kauno „Žalgiriui“.

Du žalgiriečiui šį sezoną į savo gretas priėmę Georgioso Bartzoko auklėtiniai ketvirtadienį Belgrade 74:69 pranoko vietos „Partizan“.

Dar trečiojo kėlinio pabaigoje „Partizan“ pranašumas siekė rekordinius 14 taškų, o lemiamą ketvirtį „Olympiacos“ pradėjo turėdama 13 taškų deficitą – 46:59.

Visgi tuomet Bartzoko komanda per beveik 4 minutes varžovams neleido pelnyti nė vieno taško, pati spurtavo 12:0 ir intriga grįžo.

Likus 45 sek. iki mačo pabaigos Frankas Kaminsky pelnė dvitaškį ir rezultatas tapo lygus – 69: 69 -, bet Moustapha Fallas atsakė tuo pačiu, Nigelas Williamsas-Gossas sumetė baudų metimus ir „Olympiacos“ laimėjo.

Ši pergalė „Olympiacos“ priartino prie tiesioginio kelialapio į atkrintamąsias, o „Partizan“ po nesėkmės pergalėmis ir pralaimėjimais susilygino su įkrintamųjų vilties nelaidojančiu Kauno „Žalgiriu“.

Šiuo metu net 4 komandos turi po 14 pergalių bei 18 nesėkmių ir vejasi vienu laimėjimu daugiau turinčią Stambulo „Anadolu Efes“, išvykoje 97:76 sutriuškinusią Vitorijos „Baskonia“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Williamsas-Gossas surinko 17 taškų, 5 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius, 3 atkovotus kamuolius ir 19 naudingumo balų.

13 taškų pridėjo Kostas Papanikolaou, 11 – Thomasas Walkupas.

„Partizan“ komandoje savo 19 taškų susirinko Kevinas Punteris.