Dvidešimtmečiai išliejo pyktį ant be trenerio likusių juodkalniečių

Matas Vokietaitis (FIBA nuotr.)

Lietuvos U20 vaikinų rinktinė atsitiesė po vakar patirto pralaimėjimo slovėnams ir solidžia pergale baigė grupių etapą Europos Čempionate.

Laimono Eglinsko auklėtiniai trečiose grupių etapo rungtynėse sutriuškino be pergalių likusius Juodkalnijos krepšininkus –96:48.

Iškovoję dvi pergales lietuviai liko antroje grupės vietoje ir turnyro aštuntfinalyje susitiks su Turkijos bendraamžiais. Turkai krito prieš ispanus bei belgus ir laimėjo prieš Šiaurės Makedonijos ekipą.

Prieš du metus U18 pirmenybėse būtent turkai eliminavo Lietuvos rinktinę turnyro ketvirtfinalyje.

Rungtynėse su Juodkalnijos dvidešimtmečiais lietuviai užtikrintai laimėjo visus kėlinukus. Jau po pirmojo komandas skyrė 17 taškų ir mače jokios intrigos nebeliko.

Jau pirmajame kėlinuke emocijų nesuvaldė ir dvi technines pražangas užsidirbo varžovų vyriausiasis treneris, kurių rungtynių teisėjams teko ilgai išprašinėti iš aikštelės.

Naudingiausiai komandoje žaidė Paulius Murauskas – 13 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Rezultatyviausias buvo Matas Vokeitaitis, įmetęs 17 taškų ir sugriebęs 6 kamuolius. Kajus Kublickas pridėjo 14, Motiejus Krivas – 13, Vytautas Žygas – 11 taškų.

Lietuvos krepšininkai kovą dėl kamuolių laimėjo net 63:20.