Dončičiaus trigubas dublis iki pertraukos ir pusšimčiu taškų sutriuškinta „Jazz“

Luka Dončičius (Scanpix nuotr.)

Luka Dončičius surinko pirmą karjeroje trigubą dublį per pusę rungtynių, o jo Dalaso „Mavericks“ net 147:97 sutraiškė Jutos „Jazz“ krepšininkus.

Dončičius NBA karjeroje jau surinko 60 trigubų dublių ir pagal šį rodiklį aplenkė legendinį Larry Birdą.

Iki rungtynių pertraukos slovėnas spėjo pelnyti 29 taškus ir atkovoti 10 kamuolių bei atlikti 10 rezultatyvių perdavimų. Tai pirmas NBA istorijoje trigubas dublis iki pertraukos kai pelnomi bent 25 taškai.

Dončičiui neseniai gimė dukra. Po rungtynių Luka teigė, kad tai pora geriausių dienų jo gyvenime.

Viso rungtynėse Dončičius pelnė 40 taškų (8/13 dvit., 6/12 trit.), atkovojo 10 kamuolių ir išdalino 11 rezultatyvių perdavymų. Jis nebežengė ant parketo paskutiniame ketvirtyje.

Dalaso komanda rungtynėse atliko net 37 rezultatyvius perdavimus prieš varžovų 22. „Jazz“ komanda suklydo net 19 kartų, kai Dalaso – 7.

Kyrie Irvingas nugalėtojams pridėjo 26 taškus (4/7 trit.), Timas Hardaway – 17 (4/12 trit.), Derrickas Jonesas – 12.

„Jazz“ komandoje Ochai Agbaji surinko 21 tašką (5/10 trit.). Įdomu, kad žaidėjas per 30 min. ant parketo neatliko nei vieno rezultatyvaus perdavimo ir neatkovojo nei vieno kamuolio.

Jutos komanda išvykose šiame sezone iškovojo tik 1 pergalę per 11 rungtynių. Tai blogiausias rezultatas lygoje.