Dovanėlė Pirmos lygos galiūnams: LFF taurės pusfinalio varžovai versis be dviejų atakuojančių žaidėjų

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Henrique Sarmengue Devensas (TransINVEST nuotr.)

„Optibet Pirmoje lygoje“ užtikrintai lyderiaujantis Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas tęsia pasirodymą ir LFF taurės turnyre.

Šeštadienį Vilniaus rajono komandos pastarajame turnyre laukia pusfinalio akistata su Telšių „Džiugu“.

LFF taurėje „TransINVEST“ vieną A lygos klubą jau įveikė – ketvirtfinalyje įveikta Gargždų „Banga“. „Džiugas“ A lygoje yra dar žemiau, be to, pusfinalio dvikovoje turės verstis be kelių žaidėjų.

Šeštadienį numatytoje akistatoje „Džiugui“ nepadės Vilniaus „Žalgirio“ paskolintas Motiejus Burba ir saugas Juozas Lubas, kartą šį sezoną laimėjęs geriausio savaitės žaidėjo titulą.

Tiek Lubas, tiek Burba yra pakviesti į Lietuvos U21 rinktinę, kurios rugsėjo 8 dieną laukia kontrolinės rungtynės su „Dainava“, o rugsėjo 12 – Europos čempionato atrankos mūšis su Velso bendraamžiais.

Kitą LFF taurės pusfinalio porą sudarys „Šiauliai“ ir „Kauno Žalgiris“, o finalas įvyks spalio 1 dieną. Prieš tai, rugsėjo 30 dieną, tame pačiame Dariaus ir Girėno stadione įvyks pasaulio ir Lietuvos legendų akistata.

„TransINVEST“ likus 9 turams iki „Optibet Pirmos lygos“ pabaigos artimiausius persekiotojus lenkia 14 taškų ir užtikrintai žygiuoja link vietos A lygoje.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti