Daugiausiai uždirbančių pasaulio čempionato trenerių dešimtukas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
DFB Team nuotr.

Rinktinių treniravimas yra mažai ištyrinėti klodai, o nacionalinių komandų strategų atlyginimai kartais yra slepiami po keliais užraktais.

Visgi Ispanijos sporto dienraštis „Sport“ nusprendė praskleisti šį šydą ir pasidalijo visų pasaulio čempionate Katare dalyvaujančių rinktinių trenerių atlyginimais.

Daugiausiai iš jų uždirba 2019/2020 metų sezone su Miuncheno „Bayern“ Čempionų lygą laimėjęs, o 2021 m. prie Vokietijos rinktinės vairo stojęs Hansi Flickas. Vokiečio uždarbis per metus – 6,5 mln. eurų per metus.

Daugiausiai uždirbančių pasaulio čempionato trenerių dešimtukas:

1. Hansi Flickas – 6,5 mln. eur. (Vokietija)
2. Garethas Southgate‘as – 5,8 mln. eur. (Anglija)
3. Didier Deschamps – 3,8 mln. eur. (Prancūzija)
4. Tite – 3,6 mln. eur. (Brazilija)
5. Louisas van Gaalas – 2,9 mln. eur. (Nyderlandai)
6. Gerardo Martino – 2,9 mln. eur. (Meksika)
7. Lionelis Scaloni – 2,6 mln. eur. (Argentina)
8. Felixas Sanchezas Basas – 2,4 mln. eur. (Kataras)
9. Fernando Santosas – 2,25 mln. eur. (Portugalija)
10. Muratas Yakinas – 1,6 mln. eur. (Šveicarija)

Mažiausiai iš pasaulio čempionate Katare žaidžiančių rinktinių trenerių uždirba Tuniso strategas Jalelas Kadri, per metus uždirbantis 133 tūkst. eur.

Įdomu, jog futbolo grandės Ispanijos treneris Luisas Enrique pagal uždarbį iš 32 trenerių yra tik 16-as. Jis per metus uždirba tiek pat, kiek Danijos strategas Kasperas Hjulmandas – 1,15 mln. eur.

Šiek tiek virš jų yra Belgijos treneris Roberto Martinezas (1,2 mln. eur.). Nedaug nuo ispanų ir danų trenerio atsilieka Herve Renardas (1,1 mln. eur.), treniruojantis Saudo Arabijos komandą.

Enrique konktraktas nustos galioti po pasaulio čempionato ir jeigu Ispanija norės strategą išlaikyti, ant stalo tikriausiai teks pateikti pelningesnę sutartį.

Prieš tai Enrique treniravo „Barcelona“ ekipą, su kuria dukart laimėjo Ispanijos čempionatą ir tris „Copa del Rey“ titulus.

Pasidalinti