Dalase – LeBrono blokas Irvingui ir didžiulį deficitą panaikinusių „Lakers“ pergalė

LeBronas Jamesas ir Luka Dončičius (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Vienu metu 27 taškais atsilikinėję Los Andželo „Lakers“ (29-32) šokiravo naują NBA žvaigždžių duetą.

Kalifornijos ekipa svečiuose 111:108 palaužė Dalaso „Mavericks“ (32-30).

Antrajame kėlinyje likus žaisti 7 minutes „Mavericks“ atsiplėšė per 27 taškus (48:21). Dar iki pertraukos „Lakers“ nukirpo deficitą iki 14 taškų (47:61).

Po trijų kėlinių komandas jau teskyrė 3 taškai, o lemiamomis akimirkomis užvirė dramatiška kova. Likus 2 minutėms Kyrie Irvingas baudomis vedė „Mavs“ į priekį, bet Anthony Davisas ir LeBronas Jamesas atsakė 4 taškais iš eilės (106:103).

Irvinas sugebėjo vėl įridenti taškus, bet atsakymą turėjo ir Davisas. Galop Dalaso ekipa prametė svarbų metimą, o baudų metimų loterijoje sėkmės nesurado.

Rungtynės fanams įsiminė ne tik dėl išbarstyto „Mavs“ pranašumo, bet ir dėl įspūdingo Jameso bloko Irvingui.

Nugalėtojams Davisas per 37 minutes surinko 30 taškų (12/18 dvit., 0/2 trit., 6/9 baudų), 15 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Jamesas per 37 minutes pridėjo 26 taškus (9/17 dvit., 1/6 trit., 5/7 baudų), 8 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Mavs“ ekipai Luka Dončičius per 36,5 minutės surinko 26 taškus (6/14 dvit., 4/8 trit., 2/4 baudų), 5 rezultatyvius perdavimus ir 9 atkovotus kamuolius.

Irvingas per 38 minutes pasižymėjo 21 tašku (6/12 dvit., 2/10 trit., 3/3 baudų), 5 rezultatyviais perdavimais ir 11 atkovotų kamuolių.

„Mavericks“: Luka Dončičius 26, Kyrie Irvingas 21, Timas Hardaway 17, Christianas Woodas 14.
„Lakers“: Anthony Davisas 30, LeBronas Jamesas 26, Dennisas Schroderis 16, Jarredas Vanderbiltas 15 (17 atk. kam.).