Fantastiškas finišas Monake: Grigonio tritaškis su sirena išplėšė PAO pergalę

Panathinaikos BC facebook nuotr.

Marius Grigonis smeigė tritaškį aidint rungtynių pabagos sirenai ir išplėšė Atėnų „Panathinaikos“ komandai dramatišką pergalę Monake – 90:91.

Viskas sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę rezultatas buvo lygus – 84:84.

Donatas Motiejūnas pataikė 1 baudos metimą, šeimininkai apsigynė, Kosto Slouko pražangą išprovokavo metimą iš labai toli imitavęs Mike’as Jamesas. Amerikiečio ranka nedrebėjo ir „Monaco“ atitrūko – 88:84.

Sloukas pelnė taškus iš po krepšio, Elie Okobo suklydo, o netaiklų Grigonio metimą pataisęs Mathias Lessortas rezultatą išlygino – 88:88, likus žaisti 20 sek.

Lemiamą ataką į savo rankas pasiėmęs Okobo pelnė taškus su pražanga likus žaisti 2,5 sek. Žaidėjas specialiai atliko netikslų metimą, tačiau kamuolys nelietė lanko, tad Atėnų komandą gavo galimybę imti pertraukėlę ir išsimesti kamuolį varžovų aikštės pusėje.

Laiko užteko Grigoniui, kuris smeigė tritaškį ir išplėšė savo komandai fantastišką pergalę – 91:90.

Susitikimas pasižymėjo komandiškumu – net 11 žaidėjų rungtynėse surinko dviženklį taškų skaičių.

Rungtynių herojus Grigonis viso surinko 15 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit.), sugriebė 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų. Nors dėl lietuvio dalyvavimo rungtynėse buvo abejojama, tačiau Marius ant parketo praleido daugiau nei 24 minutes.

Daugiau taškų PAO gretose pelnė sloukas – 17. Lessortas pridėjo 16 (6/8 dvit.), Kendrickas Nunnas – 14, o Konstantinos Mitoglou – 12 taškų.

Motiejūnas neprametė iš žaidimo ir surinko 8 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.). Lietuvis po 3 kartus atkovojo kamuolį, suklydo ir prasižengė bei rungtynes baigė su 5 naudingumo balais.

Alpha Diallo Monako komandoje pelnė 17 taškų (3/4 trit.), Jamesas pridėjo 16 taškų (1/3 trit.) ir 6 rezultatyvius perdavimus, Okobo – 15 (1/6 trit.), Kemba Walkeris – 13 (2/2 trit., 7/8 baud.), Donta Hallas – 11 taškų.

Kitas rungtynes šią savaitę PAO žais Milane su „Armani“, o „Monaco“ Miunchene susikaus su vietos „Bayern“.