Napierą iškart praradusi „Crvena Zvezda“ nupūtė pustuštę „Fenerbahče“

Milošas Teodosičius (Crvena Zvezda nuotr.)

Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ Eurolygoje pasiekė įspūdingą pergalę.

Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai antradienį net 87:56 nušlavė Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkus.

Iškovoti triuškinančios pergalės nesutrukdė ir jau po minutės Shabazzo Napiero patirta trauma. „Crvena Zvezda“ gynėjas buvo išgabentas į ligoninę dėl įtariamo nosies lūžio.

Per pirmąją rungtynių dalį „Fenerbahče“ sugebėjo sukrapštyti viso labo 26 taškus, negana to, „Crvena Zvezda“ siautė ir po pertraukos, kol galiausiai likus minutei iki mačo pabaigos pranašumą iki rekordinio 31 taško išaugino Giedraičio tritaškis.

Lietuvis per 25 minutes aikštelėje surinko 7 taškus, 3 atkovotus kamuolius ir 1 naudingumo balą.

Serbijos klubą į 3 pergalę per 8 rungtynes vedė nuo suolo kilęs Milošas Teodosičius, pelnęs 18 taškų, išdalijęs 3 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 1 kamuolį ir surinkęs 21 naudingumo balą. 14 taškų pridėjo Joelis Bolomboy.

Kovą dėl atkovotų kamuolių 25:41 pralaimėjusios „Fenerbahče“ gretose rezultatyviausias buvo 12 taškų pelnės Nigelas Hayesas.

5 pergales ir 3 pralaimėjimus turintys Dimitrio Itoudžio auklėtiniai dviguboje Eurolygos savaitėje dar susitiks su su Tel Avivo „Maccabi“, „Crvena Zvezda“ – su Pirėjo „Olympiacos“.