Čiurnos traumą išsilaižęs Motiejūnas: „Prancūzijos titulas sezoną padarytų vidutinišku“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Donatas Motiejūnas (Scanpix nuotr.)

Su „Monaco“ klubu Prancūzijos titulą trečiadienį iškovoti galintis Donatas Motiejūnas teigia, jog laimėtas čempionatas praskaidrintų ne patį sėkmingiausią sezoną.

Trečiadienį Saša Obradovičiaus auklėtiniai ketvirtajame finalo serijos mače gali užsitikrinti Prancūzijos nugalėtojų titulą, mat serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

„Išvykų mačai finaluose visada yra sunkūs ir nenuspėjami. Kol kas dar nieko nelaimėjome, o muzikantams yra sumokama puotos pabaigoje. Tikslas – laimėti titulą, kad sezonas būtų patenkinamas. Geras jis jau nebus“, – „Le Progress“ teigė ne už ilgo prie Lietuvos rinktinės prisijungsiantis aukštaūgis, paminėjęs nesėkmę Prancūzijos taurės turnyre bei nepatekimą į Eurolygos finalo ketvertą.

Pastarajame mače su „Paris Basketball“ įspūdingą šou surengę „Monaco“ krepšininkai triumfavo 88:59. Lengva pergalė Obradovičiui leido patausoti čiurnos traumą išsilaižiusį lietuvį ant suolo. Pirmiesiems dviems serijos mačams lietuvis registruotas nebuvo.

„Po pirmojo mačo mūsų varžovai sugebėjo atlikti tinkamus pakeitimus ir tą patį mėgins daryti rytoj. Jie neturi ką prarasti, tad mes turėsime diktuoti rungtynių tempą nuo pat pradžių bei demonstruoti tą pačią energiją ir fiziškumą kaip ir sekmadienį“, – kalbėjo Motiejūnas.

Lemiamu tapti galintis ketvirtasis serijos mačas Paryžiuje prasidės 22:05 val. Lietuvos laiku.

Pasidalinti