Čempionų lygos aštuntfinaliuose – netikėtas „Bayern“ pralaimėjimas ir PSG pergalė

Lazio - Bayern (Scanpix nuotr.)

Thomaso Tuchelio vadovaujama Miuncheno „Bayern“ ekipa pasirodymą Čempionų lygos atkrintamosiose pradėjo netikėta pergale, o „Paris Saint-Germain“ ekipa į atsakomąjį mačą žengs su solidžiu pranašumu.

Trečiadienį pirmosiose aštuntfinalio su Romos „Lazio“ rungtynėse „Bayern“ išvykoje netikėtai krito 0:1.

Įpusėjant antrajam kėliniui nė viena komanda nebuvo susikūrusi rimtesnių progų, tačiau 67-ą minutę po paskutinės vilties pražangos raudoną kortelę prieš save išvydo „Bayern“ vidurio gynėjas Dayot Upamecano, o „Lazio“ kapitonas realizavo 11 m baudinį.

Immobile tai buvo jau ketvirtas tikslus smūgis šio sezono Čempionų lygoje. Daugiau nei 5 tiksliius smūgius kol kas yra atlikęs tik Kylianas Mbappe.

„Bayern“ tai dar vienas skaudus pralaimėjimas po nesėkmės savaitgalį Vokietijos čempionato rungtynėse prieš Lėverkuzeno „Bayer“, nuo kurio dabar atsilieka 5 taškais.

Su „Lazio“ „Bayern“ Čempionų lygoje susitiko trečią kartą ir patyrė pirmą pralaimėjimą. Prieš tai abu komandų susitikimai vyko 2020-2021 m. aštuntfinalyje, kurį „Bayern“ laimėjo bendru rezultatu 6:2

Pergale savo aštuntfinalį pradėjo „Paris Saint-Germain“ futbolininkai, 2:0 nugalėję „Real Sociedad“ ekipą.

Nugalėtojų gretose antrajame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Kylianas Mbappe ir Bradley Barcola.

Pasižymėdamas trečiadienio dvikovoje Mbappe aplenkė legendinį Raulį ir tapo antru rezultatyviausiu Čempionų lygos žaidėju prieš 26-ąjį gimtadienį. Iš viso Prancūzijos futbolo pažiba per 68 rungtynes yra pelniusi 44 įvarčius.

Daugiau už jį iki 26-ojo gimtadienio yra pelnęs tik Lionelis Messi – 59.

Atsakomosios „Bayern“ ir „Lazio“ bei PSG ir „Real Sociedad“ akistatos įvyks kovo 5 d.