Čempionų lygoje – pirmoji „AC Milan“ pergalė bei įvartis nuo kampinio gairelės

Christianas Pulisičius. Scanpix nuotr.

Antradienio vakarą prasidėjo trečiasis UEFA Čempionų lygos turas, o pirmąją pergalę iškovojo Italijos grandas „AC Milan“ klubas, namie 3:1 nugalėjęs „Brugge“ futbolininkus.

Šeimininkus 34-ą minutę į priekį išvedė puikių sezoną žaidžiantis Christianas Pulisičius, pasižymėjęs fantastišku smūgiu nuo kampinio gairelės.

Praėjus 6 minutėms Belgijos ekipai reikalai komplikavosi dar labiau – po VAR peržiūros raudona kortelė buvo parodyta „Brugge“ saugui Raphaeliui Onyedikai.

Po pertraukos svečiams pavyko išlyginti rezultatą, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė nuo suolo pakilęs Kyriani Sabbe, tačiau į tai dviem įvarčiais 61-ą ir 71-ą minutėmis atsakė Tijjani Reijndersas.

Po trijų turų abi ekipos savo sąskaitoje turi po 3 taškus.

Kitame mače „Monaco“ savų žiūrovų akivaizdoje 5:1 sutriuškino be pergalių liekančią Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Aikštės šeimininkus sužaidus 20 minučių į priekį išvedė Takumi Minamino, tačiau svečiai prabėgus 7 minutėms realizavo 11 metrų baudinį ir atstatė lygybę.

Visgi dar pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį pelnė Breelis Embolo, o po pertraukos pergalę įtvirtino Wilfriedas Singo, antruoju tiksliu smūgiu pasižymėjęs Takumi Minamino bei Maghnesas Akliouche.

Pralaimėjimo dar nepatyrusi „Monaco“ ekipa su 7 taškais rikiuojasi tarp lyderių, o Belgrado klubas lieka be taškų.