Čempionų krachas: 4 įvarčius praleidęs „Panevėžys“ krito Kaune

Nicolasas Gorobsovas (Panevėžio nuotr.)

Lietuvos čempionų titulą ginantis „Panevėžys“ pelnė pirmuosius įvarčius šiame sezone, tačiau jie nuo dar vieno pralaimėjimo neišgelbėjo.

Šeštadienį penktajame „TOPsport A lygos“ ture Gino Lettieri komanda 2:4 išvykoje krito prieš Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus.

Prieš tai per penkis oficialius šio sezono mačus (su LFF Supertaure) „Panevėžys“ nebuvo pelnęs nė vieno įvarčio. Sausrą 11 m baudiniu galiausiai nutraukė Nicolasas Gorobsovas, tačiau tai nuo dar vieno fiasko neišgelbėjo.

Panevėžiečiai daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau „Hegelmann“ rengė daug pavojingesnius išpuolius. 30-tą mačo minutę Klaudijus Upstas įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį apatinį vartų kampą.

Už poros minučių ant šeimininkų baudos aikštelės ribos buvo pargriautas Kwadwo Asamoah, o teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Gorobsovas. Dar už trijų minučių šeimininkai vėl išsiveržė į priekį – puikaus Domanto Antanavičiaus perdavimo sulaukęs Patrickas Popescu nuginklavo Vytautą Černiauską.

Panevėžio komandos strategas Gino Lettieri dar iki rungtynių pertraukos atliko 2 ketimus. Aikštę anksti paliko Nikolas Gorobsovas ir Markas Beneta.

Antrajame kėlinyje sužaidus 10 minučių Denisas Bošnjakas mušė trečią, o netrukus Samuelis Odeyobo – ketvirtą „Hegelmann“ įvartį rungtynėse.

60-tą minutę Noelis Mbo smūgiu galva sušvelnino panevėžiečių atsilikimą. Per liksį pusvalandį „Panevėžys“ ryškesnių progų nesukūrė. Paskutinę mačo minutę, tikėtina, už kalbas raudoną kortelę prieš save išvydo Matas Vareika.

Lietuvos čempionams tai buvo jau trečias pralaimėjimas iš eilės.

Tuo metu Andriaus Skerlos auklėtiniai toliau demonstruoja įspūdingą formą puolime. Per penkis turus „Hegelmann“ varžovų vartus suvarpė net 13 kartų, o po pastarosios pergalės bent trumpam pakilo į antrą vietą.

Panevėžiečiai su vos 2 taškais lieka paskutiniai.