„Džiugo“ epopėja tęsiasi: išsaugoti „sausi“ vartai ir pirma vieta

Telšių ,„Džiugas“ Kulis Photography nuotr.

Telšių „Džiugo“ komanda tęsia įspūdingą formą sezono pradžioje ir po penktojo „TOPsport A lygos“ turo išliks pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Penktadienį po rinktinių pertraukos sugrįžusiose A lygos kovose Andriaus Lipskio auklėtiniai 2:0 nugalėjo Gargždų „Bangos“ komandą.

Į priekį telšiškiai išsiveržė 26-ą minutę, kai po Sergijaus Kulynyčiaus perdavimo galva pasižymėjo Dejanas Trajkovskis.

Jau ištiksėjus pridėtam laikui „Džiugo“ pergalę įtvirtino vokietis Leifas Estevezas, sulaukęs preciziško Emilio Gasiūno perdavimo.

Šį sezoną dar nepralaimėjęs „Džiugas“ iškovojo 3 pergalę, kuri jį nuo artimiausių persekiotojų „Žalgirio“ ir „Hegelmann“ atitolino per 4 taškus.

Per visus 5 mačus Telšių komandos vartų sargas Marius Paukštė nepraleido nė vieno įvarčio.