„Carabao“ taurėje – įspūdingas Rashfordo reidas ir pirmasis Weghorsto įvartis

Pirmosiose „Carabao“ taurės pusfinalio rungtynėse pergalę iškovojo Marcuso Rashfordo vedama „Manchester United“ komanda.

Trečiadienio vakarą „raudonieji velniai“ 3:0 sutriuškino kitą „Premier“ lygoje rungtyniaujančią ekipą „Nottingham Forest“.

Jau 6-ą minutę po brazilo Casemiro perdavimo „Man United“ į priekį išvedė įspūdingą reidą kairiuoju kraštu surengęs Marcusas Rashfordas. Po tikslaus smūgio Anglijos rinktinės puolėjas tapo pirmu žaidėju iš 5 stipriausių Europos lygų, po pasaulio čempionato pasižymėjusiu 10 kartų.

Pirmam kėliniui artėjant prie pabaigos komandos pranašumą įtvirtino Woutas Weghorstas, pasinaudoję tiesiai į jį vartininko atremtu smūgiu. Iš Stambulo „Bešiktaš“ nuomos pagrindais persikėlęs olandas „Manchester United“ gretose pasižymėjo pirmą kartą.

Lemiamą dūrį antro kėlinio pabaigoje „Nottingham Forest“ ekipai sudavė Bruno Fernandesas.

Po užtikrintos pergalės Eriko Ten Hago auklėtiniai praktiškai užsitikrino vietą „Carabao“ taurės finale. Atsakomosiose rungtynėse „Nottingham Forest“ ekipai taip pat reikės mušti minimum 3 įvarčius.

Finale „Man United“ ekipai iššūkį gali mesti „Newcastle United“ ekipa, pirmosiose rungtynėse 1:0 įveikusi „Southampton“ klubą. Paskutinį kartą šie du „United“ klubai finale žaidė 1998/1999 metų FA taurėje.