Brazdeikis pranoko Jokubaitį, tačiau pergalių seriją pratęsė „Barcelona“

„Barcelona“ su Roku Jokubaičiu pratęsė pergalių seriją iki trijų ir 86:78 nugalėjo itin produktyvaus Igno Brazdeikio „Olympiakos“ ekipą, kuriem tai buvo pirma nesėkmė po 4 pergalių paeiliui Eurolygoje.

Brazdeikis pelnė daugiau taškų už Jokubaitį, nors rungtyniavo penkis kartus trumpiau.

Jokubaitis ant parketo praleido 21 su puse minutės ir pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Iggy gavo pasireikšti vos 4 minutes, tačiau spėjo surinkti 6 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.) bei kartą suklysti.

Nuo rungtynių pradžios nuo varžovų atsiplėšę katalonai jau buvo pradėję triuškinti varžovus, tačiau į lemiamą šturmą kilę „Oly“ buvo priartėję iki 3 taškų. Vis tik karjeros rungtynes sužaidusio Jabari Parkerio vedami Barselonos krepšininkai išsaugojo pranašumą.

Parkeris įsūdė 3 tolimus metimus per pusę pirmo kėlinuko, o Barselono krepšininkai pasiuntė svečius į lengvą nokdauną – 18:7. Vis tik, daugiausiai Aleco Peterso pastangomis, „Oly“ greitai grįžo į rungtynes.

Puikiai į žaidimą įsijungė antrame ketvirtyje ant parketo žengės Brazdeikis. Lietuvis iki pertraukos gavo pasireikšti 4 minutes ir pataikė po mestą dvitaškį, tritaškį ir baudą bei surinko 6 taškus. Vis tik antroje susitikimo pusėje Iggy Bartzoko pasitikėjimo nebesulaukė.

Komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 44:41 „Barcelona“ naudai.

Po pertraukos vėl ryškus buvo Parkeris ir „Barsa“ greitai įgijo dviženklį pranašumą – 58:47. Puikiai iį visų nuotolių atakavę Ispanijos krepšininkai toliau didino pranašumą ir po Willy Hernangomezo taškų jų persvara išaugo iki 15 – 69:54.

Ketvirto kėlinuko pradžioje, po Jokubaičio dvitaškio, šeimininkai pirmavo 14 taškų skirtumu – 77:63, tačiau tada spurtavo Graikijos komanda. Po Shaquille’o McKissico baudos metimų atotrūkis ištirpo iki 5 taškų – 77:72. IsaiahCanaanas buvo sumažinęs atsilikimą iki 3 taškų, likus žaisti 2 minutes, tačiau daugiau priartėti „Olympiakos“ nesugebėjo.

Rungtynėms registruotas buvo ir jaunasis Barselonos ir Lietuvos krepšinio talentas Kasparas Jakučionis, tačiau jis trenerio pasitikėjimo nesulaukė ir ant parketo nežengė.

Kitas dvigubos Eurolygos savaitės rungtynes „Barcelona“ vėl žais namuose. Jie penktadienį priims Kauno „Žalgirį“.

„Olympiakos“ lieka Ispanijoje ir taip pat penktadienį susikaus su Tado Sedekerskio „Baskonia“.

„Barcelona“: Parkeris 21 (3/6 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud.), Hernangomezas 16 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Nikola Kaliničius 13 (3/6 trit.), Tomas Satoransky 13 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Janas Vesely 8.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 22 (3/5 dvit., 4/7 trit.), Nigelis Williamas-Gossas 12 (6/8 dvit., 5 rez. perd.), Nikola Milutinovas 4 (8 atk. kam.).