Brazdeikis po pertraukos nežaidė, bet pranašumą išbarsčiusi „Olympiacos“ įveikė Giedraičio komandą

Olympiacos - Crvena Zvezda (Crvena Zvezda nuotr.)

Igno Brazdeikio ir Roko Giedraičio susirėmime Eurolygoje pergalę šventė Pirėjo „Olympiacos“ ekipa.

Ketvirtadienį ketvirtajame kėlinyje užsiautę Georgioso Bartzoko auklėtiniai 88:83 parklupdė Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Dar likus kiek mažiau nei 4 minutėms iki mačo pabaigos „Olympiacos“ persvara siekė 14 taškų (80:66), tačiau tuomet Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai spurtavo 9:0 ir sugrąžino intrigą. Visgi graikams pavyko išlaikyti nedidelį pranašumą iš iškovoti pergalę.

Abu žaidę lietuviai buvo kuklūs. Brazdeikis aikštelėje praleido vos 7 minutes, per kurias pasižymėjo 2 taškais, 2 atkovotais kamuoliais ir 1 rezultatyviu perdavimu.

Po ilgosios pertraukos buvęs žalgirietis aikštelėje nepasirodė.

Tuo metu Giedraitis žaidė 22 minutes, pataikė 3 dvitaškius, prametė visus 5 tolimus bandymus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko tiek pat naudingumo balų, kiek Brazdeikis – 2.

„Olympiacos“ gretose karjeros rezultatyvumo rekordą pagerino Alecas Petersas, pelnęs 28 taškus, atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 31 naudingumo balą.

„Olympiacos“ šią dvigubą savaitę užbaigė abiejomis pergalėmis, tuo metu „Crvena Zvezda“ ekipai tai buvo antras pralaimėjimas per pastarąsias trejas rungtynes.