„Blazers“ padavė protestą dėl rungtynių su Oklahomos komanda pabaigos

Portland Trail Blazers X nuotr.

Portlando „Trail Blazers“ 109:111 nusileido Oklahomos „Thunder“ ekipai, tačiau nesusitaikė su pralaimėjimu.

Anot ESPN žurnalisto Adriano Wojnarowskio, Portlando klubas padavė protestą dėl epizodo nutikusio likus rungtyniauti 15 sekundžių. Komandos vyr. treneris Chauncey Billupsas prašė minutės pertraukėlės, tačiau teisėjai to nepastebėjo ir netrukus Malcolmui Brogdonui sušvilpė žingsnius.

Tuo metu „Blazers“ pirmavo 109:108. Billupsas už išreikštą nepasitenkinimą buvo nubaustas dvejomis techninėmis pražangomis ir išvarytas iš rungtynių. „Thunder“ pataikė 1 baudos metimą, o likus žaisti 2 sek. Jalenas Williamsas pataikė pergalingą metimą iš vidutinio nuotolio.

Protesto pateikimas kainuoja 10 tūkst. JAV dolerių, kurie yra grąžinami jei protestas būna patenkintas. Paskutinį kartą NBA patenkino komandos protestą 2007 metais. Tuomet Majamio „Heat“ žaidęs Shaquille’as O’Nealas buvo priverstas palikti aikštelę dėl pražangų limito, nors iš tikro buvo gavęs penkias, o ne šešias pražangas.

Tuomet buvo peržaista mačo tarp „Heat“ ir Atlantos „Hawks“ pabaiga. Įdomu tai, kad per peržaistą laiką (51,9 sek.) nei viena komanda taškų nepelnė ir pergalę 114:111 šventė „Hawks“. O O’Nealas peržaidime nedalyvavo, nes iki to laiko buvo išmainytas į Finiksą.