Antrąkart per kelias dienas „Jazz“ nusileidęs Valančiūnas žaidė vangiai

Jonas Valančiūnas. Scanpix nuotr.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda patyrė antrą pralaimėjimą iš.

Šiąnakt JV komanda po pratęsimo 129:132 išvykoje antrą kartą per kelias dienas krito prieš Jutos „Jazz“ ekipą.

Paskutinę minutę Markkanenas smeigė tritaškį ir „Jazz“ išvedė į priekį 121:118, tačiau tiksliu šūviu iš krašto atsakęs Treyus Murphy išplėšė pratęsimą.

Jame „Jazz“ nė karto neatsilikinėjo, o kelias atakas iš eilės sėkmingai užbaigęs Clarksonas išvedė šeimininkus į priekį 127:123.

Likus kiek daugiau nei 9 sekundėms McCollumas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

Valančiūnas buvo nerezultatyviausias savo komandoje – per 26 minutes 30-metis lietuvis pelnė 6 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

7 pergales iš eilės prieš tai laimėję „Pelicans“ krito antrą kartą paeiliui. Abu sykius nuo „Jazz“.

Geriausiai pastarosios komandos gretose žaidė Jodrdanas Clarksonas, surinkęs 39 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ vedliu su 31 taškus, 8 atkovotais kamuoliais ir tiek pat rezultatyvių perdavimų tapo Zionas Williamsonas.