Gecevičiaus nesustabdęs „Žalgiris“ išsigelbėjo prieš Mažeikių klubą

Kauno „Žalgiris“. Betsafe-LKL nuotr.

Kauno „Žalgiris“ sutiko galingą pasipriešinimą Mažeikiuose ir tik pačioje rungtynių pabaigoje 73:69 nugalėjo „M Basket-Delamode“ krepšininkus, kurių gretose puikiai debiutavo Martynas Gecevičius.

„Žalgiris“ iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų, Mažeikių komanda patyrė ketvirtą nesėkmę per tiek pat rungtynių.

Ketvirtąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo turėdamas 12 taškų deficitą (57:45), tačiau tuomet įspūdingai spurtavo 21:2, įgijo persvarą ir nužygiavo iki pergalės.

Mažeikių komandos gretose puikiai debiutavo Gecevičius, pelnęs 17 taškų (5/7 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, praradęs 2 kamuolius ir surinkęs 16 naudingumo balų.

17 taškų Mažeikiams pridėjo ir Danielis Dolencas.

Gecevičius oficialiai pradėjo 20-ąjį savo karjeros sezoną.

Svarbiuose momentuose sėkmingai žaidė Keenanas Evansas ir Edgaras Ulanovas, atitinkamai pelnę 18 ir 15 taškų.

„Žalgirio“ kapitonas kartą pelnė du taškus su pražanga, likus žaisti dvi su puse minutės pataikė ir svarbų tritaškį su pražanga. Ulanovas rungtynių pabaigoje pelnė 4 taškus ir rungtynes baigė su 18 naudingumo balų.