Anglų klubų prestižo likučiai: „Aston Villa“ po baudinių serijos tęsia žygį Europoje

Birmingemo „Aston Villa“ tik 11 metrų baudinių serijoje įrodė savo pranašumą prieš „Lille“ futbolininkus.

Unai Emery auklėtiniai išvykoje nusileido „Lille“ futbolininkams 1:2, o pirmą komandų dvikovą prieš savaitę Birmingemo futbolininkai buvo laimėję irgi 2:1.

Rungtynių likimas išsisprendė įtemptoje 11 metrų baudinių serijoje, kurioje 4:3 pranašesni buvo Anglijos ekipos žaidėjai. Baudinių šeimininkų gretose neįmušė Nabilas Bentalebas ir Benjaminas Andre, o Birmingemo komandoje neįmušė Leonas Bailey.

Jau 15-tą mačo minutę Yusufas Yazici išvedė šeimininkus į priekį ir išlygino serijos rezultatą. „Aston Villa“ futbolininkai iki pertraukos neatliko nei vieno smūgio link Prancūzijos komandos vartų.

Įpusėjus antram kėliniui Benjaminas Andre po pakelto kampinio pelnė įvartį galva ir priartino savo komandą prie turnyro pusfinalio.

Vis tik 87-tą minutę „Aston Villa“ pasiekė savo. Suklydo „Lille“ vartininkas Lucasas Chevailier – jis neišlaikė rankose kamuolio, o šis atiteko Matty Cashui, kuris smūgiu iš 16 metrų išlygino bendrą serijos rezultatą. Rungtynės persikėlė į pratęsimą.

Vakar savo pasirodymus UEFA Čempionų lygoje baigė „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“, o šiandien, tIkėtina, kad savo pasirodymus Europoje baigs dar du Anglijos klubai. „Liverpool“ pirmąsias rungtynes namuose Bergamo „Atalanta“ ekipai nusileido 0:3. O Londono „West Ham“ Lėverkuzene 0:2 krito prieš šį sezoną dar nepralaimėjusį „Bayer“.