Anglijoje – Haalando pokeris priartino „Man City“ prie titulo

ManCity X nuotr.

„Manchester City“ pasiekė triuškinančią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje ir dėjo dar vieną žingsnį link ketvirto lygos nugalėtojų titulo iš eilės.

Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose 5:1 susitvarkė su Vulverhemptono „Wolves“ ir Anglijos pirmenybėse nepralaimi jau 20 mačų paeiliui.

Jau pirmajame kėlinyje rezultatyviausias lygos futbolininkas Erlingas Haalandas užfiksavo hat-tricką. Norvegas realizavo du 11 metrų baudinius ir pridėjo puikų įvartį galva po Rodri perdavimo.

Po pertraukos sužaidus 8 minutes Hee-Chan Hwangas sušvelnino „Wolves“ atsilikimą, tačiau jau po minutęs Haalandas atstatė komandos persvarą, mušdamas jau ketvirtą įvartį.

Varžovų triuškinimą 85 minutę pabaigė Haalandą pakeitęs Julianas Alvarezas.

Haalandas čempionate yra pelnęs jau 24 įvarčius. Alexanderis Isaakas iš „Newcastle“ ir Cole’as Palmeris iš „Chelsea“ yra pasižymėję po 20 kartų, Ollie Watkinsas iš „Aston Villa“ – 19, Dominicas Solanke iš „Bournemouth“ – 18, o „Liverpool“ atakų lyderis Mo Salah – 17.

Mančesterio komanda savo atsilikimą nuo „Arsenal“ sumažino iki vieno taško ir turi rungtynes atsargoje. Kitame ture jie Londone kausis prieš vietos „Fullham“.