Andrewso vedami „Wolves“ įveikė Šeškaus auklėtinius

Tre'Shawnas Thurmanas. Betsafe-LKL nuotr.

Antrą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Vilniaus „Wolves Twinsbet“ krepšininkai.

Trečiojo turo rungtynėse Alessandro Magro vadovaujama komanda išvykoje 95:86 įveikė Mažeikių „M Basket-Delamode“.

Pirmajame ketvirtyje abi ekipos sėkmingai rinko taškus, tačiau nei viena komanda ryškesnio pranašumo nesusikūrė ir po pirmosios rungtynių atkarpos Mažeikių klubas minimaliai pirmavo – 26:25. Antrojo kėlinio viduryje „Wolves“ surengė spurtą 9:0 ir susikrovė 7 taškų persvarą (41:34), bet Kay’aus Bruhnke vedami „M Basket“ krepšininkai greitai sumažino atsilikimą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 52:50.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje toliau vyko atkakli kova, tačiau kėlinį svečiai užbaigė pelnydami 10 taškų be atsako ir prieš lemiamą atkarpą turėjo 9 taškų pranašumą – 74:65. Ketvirtajame kėlinyje intrigos nebeliko – sostinės ekipa sėkmingai didino susikurtą pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Wolves“ gretose ryškiausiai spindėjo Andrew Andrewsas, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 2 kamuolius, išprovokavęs 6 pražangas ir surinkęs 25 naudingumo balus. 15 taškų pridėjo Matas Jogėla, 10 – Anthony Cowanas.

Šeimininkams 28 taškus, 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvus perdavimus ir 34 naudingumo balus surinko Kay’us Bruhnke, A.J. Englisho sąskaitoje – 26 taškai.