Prieš 35 tūkstančius fanų ir po žvaigždėmis – „Partizan“ pergalė prieš Eurolygos čempionus

Belgrado Partizan krepšininkai (Partizan nuotr.)

Atėnuose vykstančiame draugiškame turnyre po atviru dangumi pralaimėjimą patyrė turnyrą organizuojanti „Panathinaikos“ ekipa su Mariumi Grigoniu priešakyje.

Ergino Atamano auklėtiniai prieš 35 tūkst. sirgalių olimpiniame stadione minią 64:75 krito prieš Belgrado „Partizan“ krepšininkus.

Grigonis per 24 minutes surinko 4 taškus, 2 rezultatyvius perdavimus ir perimtus kamuolius, 1 sugriebtą kamuolį ir 10 naudingumo balų.

Šioje dvikovoje PAO vertėsi be Lorenzo Browno, o Kostas Sloukas, Mathiasas Lessortas ir Kostas Antetokounmpo žaidė tik po kelias minutes.

„Partizan“ gretose rezultatyviausias su 13 taškų buvo Duane’as Washingtonas, 12 pridėjo Brandonas Daviesas.

Draugiškas turnyras yra organizuojamas „Panathinaikos“ vadovo Dimitrio Giannakopoulo tėvo Pavloso garbei.