38 – tik skaičius pase: gimtadienį šventęs LeBronas siautė Atlantoje

LeBronas Jamesas (Getty Images via AFP-SCANPIX nuotr.)

Nors Los Andželo „Lakers“ balansuoja Vakarų konferencijos dugne, tačiau LeBronas Jamesas nesiruošia ilsėtis.

38-ąjį gimtadienį naktį šventęs Jamesas siautė Atlantoje ir nuvedė savo komandą į pergalę 130:121 prieš „Hawks“.

LeBronas per 39,5 minutės suvertė 47 taškus (14/21 dvit., 4/6 trit., 7/9 baudų), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Būdamas 18-os žinojau kaip reikia žaisti, žinojau, kad esu vertas būti NBA, bet nežinojau, kuo galiu patapti, – po mačo sakė Jamesas. – Tačiau žinojau, kad jei įdėsiu darbo ir toliau sieksiu aukštumų krepšinyje, tai tapsiu vienu geriausių žaidėjų istorijoje.“

NBA lygos ikona sulaukė šilto priėmimo Atlantoje. Minutės pertraukėlės metu arenos kube užsidegė sveikinimas Jamesui, o po rungtynių vienas vaikas tryško laime, kai gavo firminę LeBrono apyrankę.

19 karjeros sezoną žaidžiantis Jamesas per savo gimtadienį fiksuoja įspūdingą statistiką – renka po 33,7 taško, 7,6 atkovoto kamuolio ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Šiame sezone „Lakers“ vienas lyderių renka po 28,5 taško, 8,1 atkovoto kamuolio ir 6,6 rezultatyvaus perdavimo.

Pasveikinti LeBroną atvyko ir jo šeima. Tribūnose sėdėjo mama Gloria ir žmona Savannah.

„Jos buvo su manimi dar prieš NBA karjerą, – sakė Jamesas. – Jos yra mano parama. Jų būvimas čia, mano kelionėje, per mano gimtadienį, per šventes yra labai smagu.“

„Lakers“ užima 13 vietą Vakarų konferencijoje, o „Hawks“ Rytuose žengia 9 vietoje.

„Hawks“: Trae Youngas 29, Dejounte Murray 20 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius ir Onyeka Okongwu po 17.
„Lakers“: LeBronas Jamesas 47 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Thomasas Bryantas 19 (17 atk. kam.), Russellas Westbrookas 14 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Dennisas Schroderis 12.