100 taškų permetęs „Lietkabelis“ palaužė svečius iš Slovėnijos

Kristianas Kullamae (LKL nuotr.)

Panevėžio „Lietkabelis“ (3-3) išliko nenugalėtas šio Europos taurės sezono namų rungtynėse.

Nenado Čanako auklėtiniai namuose kliovėsi savo puolimu ir 104:98 nugalėjo Liublianos „Cedevita Olimpija“ (0-6).

Panevėžiečiai šį sezoną turėjo trejas namų rungtynes Europos taurėje ir visas jas laimėjo. Prieš tai buvo įveiktos Klužo Napokos „U-BT“ ir Ulmo „Ratiopharm“ komandos.

„Lietkabelis“ fantastiškai atrodė pirmoje pusėje, per kurią suvertė net 60 taškų. Šeimininkų didžiausias pranašumas buvo pasiektas trečiajame kėlinyje (75:55), tačiau sugrįžę slovėnai dar vertė aukštaičius nenuleisti rankų.

Likus minutei panevėžiečiai dar pirmavo 8 taškais (98:90), bet varžovai sukurpė spurtą 7:2 ir grąžino intrigą (97:100). Vis tik persvara buvo per solidi ir baudas susimetęs „Lietkabelis“ laimėjo rungtynes.

Žvėrišką pasirodymą Panevėžio ekipos gretose surengė Gyorgy Golomanas. Vengras per 30 minučių surinko 23 taškus (4/5 dvit., 3/4 trit., 6/6 baudų), 4 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 28 naudingumo balus.

Golomanui tai buvo tiek rezultatyviausias, tiek naudingiausias šio sezono mačas.

Nuo jo mažai atsiliko ir Kristianas Kullamae, per 24 minutes surinkęs 22 taškus (5/8 dvit., 4/4 trit.), 7 rezultatyvius perdavimus, 6 atkovotus kamuolius ir 25 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Gyorgi Golomanas 23, Kristianas Kullamae 22, Benas Griciūnas 16, Vytenis Lipkevičius 11, Mantas Rubštavičius 9.
„Cedevita Olimpija“: Amaras Alibegovičius 19, Yogi Ferrellas ir Karlo Matkovičius po 17, Zoranas Dragičius ir Alenas Omičius po 11.