1-2: didelį deficitą naikinusią „Bucks“ pratęsime pražudė Haliburtono metimas

Damianas Lillardas ir Tyrese'as Haliburtonas (Scanpix nuotr.)

Paskutinėmis pratęsimo minutėmis pergalę Indianos „Pacers“ komandai išplėšęs Tyrese’as Haliburtonas persvėrė ketvirtfinalio serijos rezultatą.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Ricko Carlisle’o auklėtiniai 2021 m. NBA čempionus po pratęsimo dramatiškai nugalėjo 121:118.

Galingai mačą pradėjusi „Pacers“ komanda jau pirmajame kėlinyje turėjo rekordinį 19 taškų pranašumą (39:20), be to, pirmajame kėlinyje kelį susižeidė „Bucks“ žvaigždė Damianas Lillardas.

Visgi gynėjo trauma nebuvo rimta ir grįžęs į aikštelę jis padėjo komandai vytis varžovus. Ketvirto kėlinio pradžioje po dviejų jo tritaškių „Bucks“ pirmąkart išsiveržė į priekį – 93:92. Nuo to laiko užvirė atkakli kova, kol „Pacers“ pirmaujant 111:108 tritaškį paskutinėmis sekundėmis pataikė Khrisas Middletonas.

Jis buvo vienintelis, pratęsime „Bucks“ rinkęs taškus. Likus 8 sek. iki jo pabaigos Middletonas tritaškiu vėl lygino rezultatą, tačiau „Pacers“ pergalę likus 1,6 sek. nukalė sunkų dvitaškį su pražanga pataikęs Haliburtonas.

Po šios pergalės „Pacers“ serijoje iki keturių pergalių į priekį išsiveržė 2-1. Ketvirtasis komandų mačas taip pat Indianoje vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį, 02:00 val. Lietuvos laiku.

JAV rinktinei artėjančiose Paryžiaus olimpinėse žaidynėse atstovausiantis Haliburtonas pirmą kartą karjeroje atkrintamosiose rinko trigubą dublį – 18 taškų, 16 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.

Rezultatyviaus už jį žaidė tik 29 taškus ir 9 atkovotus kamuolius surinkęs Mylesas Turneris, Pascalis Siakamas pridėjo 17 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

„Bucks“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjęs Middletonas sužaidė karjeros rungtynes – pelnė 42 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, nors dar penktadienį dėl pasuktos čiurnos praleido Milvokio komandos treniruotę.

Be savo lyderio Giannio Antetokounmpo besiverčiančiai „Bucks“ Damianas Lillardas pelnė 28 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, Bobby Portisas surinko 17 taškų ir 18 atkovotų kamuolių.