1-0: „Olympiakos“ tritaškiais užmėtė „Fenerbahče“

Isaiah Canaanas (IMAGO/ANE Edition-SCANPIX nuotr.)

Geriausia Eurolygos reguliariojo sezono komanda Pirėjo „Olympiakos“ pergalingai startavo ketvirtfinalyje.

Georgio Bartzoko auklėtiniai namuose 79:68 nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“.

Serijoje iki trijų pergalių „Oly“ pirmauja 1-0. Kitas mačas už dviejų dienų taip pat vyks Pirėjuje.

Po dviejų kėlinių „Fenerbahče“ nuo šeimininkų teskyrė vienas dvitaškis (35:37), tačiau viskas apsivertė trečiajame kėlinyje. Stambulo ekipos budeliu tapo Isaiah Canaanas, kuris vieną po kito siuntė tolimus metimus į varžovų krepšį. Tai leido įgyti 12 taškų persvarą (63:51).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar kabinosi (58:63), bet tritaškių seriją paleido ir Shaquille’as McKissicas. Pastarojo trys tolimi metimai negrįžtamai nutolino Pirėjo ekipą (79:64).

„Olympiakos“ pergalę garantavo tritaškiai. Jų graikai pataikė 16 iš 29 (55,2 proc.). 6 tolimus metimus (iš 7) pataikė Canaanas, dar 3 (iš 4) pridėjo McKissicas.

Nugalėtojams Saša Vezenkovas per 28 minutes surinko 19 taškų (4/8 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudų), 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 19 naudingumo balų.

„Fenerbahče“ ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Marko Guduričius, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 12 taškų (1/1 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 20 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 19 (6 atk. kam.), Isaiah Canaanas 18 (6/7 trit.), Shaquielle’as McKissicas 11, Moustapha Fallas 9.
„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 15, Dyshawnas Pierre’as 13, Marko Guduričius 12, Nigelas Hayesas-Davisas 11.