Žurnalistams griežtai atšovęs prancūzų strategas nusivylė Mbappe čempionatu

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Didier Deschamps(Jose Breton/NurPhoto/Shutterstock)

Didier Deschamps’o vadovaujama Prancūzijos rinktinė pusfinalyje neatsilaikė prieš geriausią futbolą Vokietijoje demonstruojančią Ispaniją ir baigė pasirodymą Europos čempionate.

Pasaulio vicečempionams šis Europos čempionatas toli gražu nebuvo pats geriausias. Nors pasiekė pusfinalį, o jame pasižymėjo pirmu įvarčiu „iš žaidimo“, rimčiau įgelti ispanams nepavyko.

Iki šiol prancūzai Vokietijoje vienintelį kartą patys mušė iš 11 m baudinio, o visi kiti įvarčiai krito po varžovų smūgių į savo vartus.

„Paklauskit mano prezidento, – po nuviliančio Europos čempionato į kalbas apie savo ateitį rinktinjė nesileido Deschamps’as. – Aš ką tik pralaimėjau pusfinalį. Ar manote, kad esu pasiruošęs atsakinėti į tokius klausimus? Gerbiu jus, bet pasistenkite ir jūs gerbti žmones, kurie turi savo atsakomybių“, – teigė Deschamps’as.

Po pralaimėjimo spaudos konferencijoje prancūzų strategas pripažino, jog tikėjosi daugiau pagalbos iš savo lyderio Kyliano Mbappe, prieš kurį laiką oficialiai papildžiusio Madrido „Real“ komandą.

„Nesakysiu, kad mano žaidėjai neatidavė viso savęs, tačiau mes nežaidėme taip, kaip galėjome. Kylianas irgi nedemonstravo to, ką įprastai demonstruoja. Bet neieškau pasiteisinimų“, – kalbėjo Deschamps’as.

Tai, jog iš savęs tikėjosi daugiau, po pralaimėjimo pripažino ir pats Mbappe.

„Mano turnyras? Buvo sunku. Šį čempionatą galima vadinti nusivylimu. Turėjome ambicijų tapti Europos čempionais. Aš pats norėjau tapti Europos čempionu. Nesame jie, todėl turnyrą galima vadinti nusivylimu.

Toks yra futbolas. Turime judėti į priekį. Šie metai buvo labai ilgi. Dabar turėsiu trumpas atostogas, kurių man labai reikia. Tikiuosi, kad sugrįšiu stipresnis“, – kalbėjo Mbappe.

Pasidalinti