Žingsnis link titulo: Vinicius su Bellinghamu nubaudė „Gironą“

Real X nuotr.

Madrido „Real“ žengė dar vieną svarbų žingsnį link Ispanijos futbolo čempionato nugalėtojų titulo. Karališkas klubas namie net 4:0 sutriuškino antroje vietoje žengiančią „Gironą“ ekipą ir pranašumą nuo artimiausio persekiotojo padidino iki penkių taškų.

Pirmą rungtynių įvartį dar šeštą minutę puikiu tolimu smūgiu pelnė Vinicius.

Madrido Real įvartis į Girona komanda vartus. La Liga video

Vėliau sekė Jude‘o Bellinghamo bausmės varžovams. Antrą rungtynių įvartį jis pelnė po puikaus Viniciuso perdavimo 35 rungtynių minutę.

Antro kėlinio pradžioje Bellinghamas pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir pelnė jau 16 įvartį Ispanijos futbolo čempionate. Pagal šį rodiklį jis užima pirmą vietą rezultatyviausių La Liga čempionato žaidėjų sąraše.

Bellinghamas „Real“ gretose iš viso yra sužaidęs 29 rungtynes ir jau pelnė 20 įvarčių.

Įdomu kad jaunasis britas jau dabar aplenkė kitus garsius buvusius „Real“ žaidėjus – Davidą Beckhamą, Michaelą Oweną, Arjeną Robbeną, Wesley Sneijderį, Michaelą Laudrupą.

61 minutę „Real“ pergalę įtvirtino Rodrygo.

Rezultatas galėjo tapti ir 5:0, tačiau vienuolikos metrų baudinio pačioje rungtynių pabaigoje nerealizavo Joselu.

Ketvirtas Madrido Real įvartis į Girona vartus

Prieš pat rungtynes „Real“ klubas pranešė, kad dėl traumos dviem savaitėms iš komandos rikiuotės iškrito vidurio gynėjas Toni Rudigeris.

Pirmą šių dviejų komandų susitikimą pirmame rate „Real“ išvykoje laimėjo 3:0.

Kitas rungtynes „Real“ žais antradienį. Čempionų lygos atkrintamosiose Ispanijos klubas išvykoje žais su „RB Leipzig“ futbolininkais.