„Žalgiriui“ priklausęs žaidėjas pergalingu metimu užtvirtino trigubą dublį ir „Nets“ pergalę

Kevinas Durantas nepataikė, bet Royce'as O'Neale'as pataisė jo metimą (AP-SCANPIX nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Bruklino „Nets“ (7-9) laimėjo paskutinių sekundžių dramą.

Royce’o O’Neale’o paskutinės sekundės kamuolio pamušimus atvedė svečius į pergalę 109:107 prieš Vakarų konferencijos lyderius Portlando „Trail Blazers“ (10-5).

Likus 15 sek. Kevinas Durantas stojo mesti baudų, tačiau pataikė tik vieną ir suteikė šeimininkams galimybę išsigelbėti (107:104). Jusufas Nurkičius įvertė dvitaškį su Duranto pražanga bei išlygino rezultatą (107:107).

Paskutinėje atakoje Durantas viską bandė išspręsti pats, bet nepataikė. Po krepšiu išniręs O’Neale’as likus 0,7 sek. pamušė kamuolį į krepšį bei išplėšė pergalę svečiams.

Rungtynių herojumi tapęs O’Neale’as taip užtvirtino trigubą dublį – 11 taškų (4/7 dvit., 1/7 trit.), 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų per 37 minutes.

29-erių O’Neale’as 2017 m. vasarą buvo sudaręs sutartį su Kauno „Žalgiriu“, tačiau dar nespėjus debiutuoti pasinaudojo kontrakte numatyta galimybe išvykti į NBA.

Nugalėtojams Durantas per 39 minutes surinko 35 taškus (12/18 dvit., 1/4 trit., 8/10 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“ gretose labiausiai išsiskyrė Damianas Lillardas, kurio sąskaitoje per 37,5 minutės buvo 25 taškai (5/12 dvit., 3/12 trit., 6/6 baudų), 11 rezultatyvių perdavimų ir 3 atkovoti kamuoliai.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 25, Anfernee Simonsas 24, Shaedonas Sharpe’as 20, Jusufas Nurkičius 17.
„Nets“: Kevinas Durantas 35, Yuta Watanabe 20, Joe Harrisas ir Benas Simmonsas po 15.