„Žalgiriui“ pergalę Konferencijų lygoje nukalė Antalio dublis

Patricijos Adamovič/BNS nuotr.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pergalingai pradėjo UEFA Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo kovas.

Vladimiro Čeburino auklėtiniai LFF stadione 2:1 įveikė gerokai dažniau žalgiriečių vartams grasinusią Kipro taurės laimėtoją, „Pafos“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje aktyvesni atakoje buvo svečiai iš Kipro, tačiau įvarčiai krito tik į jų vartus. Liviu Antalis 17 ir 26 minutę į euforiją siuntė gausiai tribūnose komandą palaikiusius žiūrovus.

Pirmas kėlinys baigėsi 2:0 pirmaujant „Žalgiriui“, nors iki pertraukos „Pafos“ futbolininkai atliko 8 smūgius, o žalgiriečiai – 3.

Antrajame kėlinyje svečiai dar padidino intensyvumą atakoje ir jų pastangos davė vaisių. Sužaidus 17 minučių Jairo da Silva sušvelnino kipriečių atsilikimą – 1:2.

Daugiau pasižymėti komandoms nepavyko, tad minimalią pergalę pasiekė „Žalgiris“.

Kamuolio kontrolę rungtynėse komandos pasidalino po lygiai, o labiausiai išsiskyrė smūgių statistika. „Žalgirio“ futbolininkai atliko 3 bandymus ir kėlė 6 kampinius, o svečiai – 15 smūgių ir 9 kampinius.

Atsakomosios rungtynės Pafose bus žaidžiamos rugpjūčio 1 dieną. Rungtynių pradžia – 19 val.

Pirmajame atrankos etape Čeburino auklėtiniai užtikrintai susitvarkė su suomių VPS, įveikdami šiuos 2:1 bei 1:0.