„Žalgiris“ sekmadienį gali tapti čempionu: „Hegelmann“ krito Širvintose

Kauno rajono Hegelmann (Hegelmann nuotr.)

Andriaus Skerlos vadovaujama Kauno rajono „Hegelmann“ po rinktinių pertraukos į „TOPsport A lygą“ grįžo pralaimėjimu, kuris Vilniaus „Žalgiriui“ leidžia jau sekmadienį tapti čempionu.

Šeštadienį 33 turo rungtynėse „Hegelmann“ 2:3 išvykoje krito prieš Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.

Pastarieji jau po kiek daugiau nei 20 minučių ir Henrique Devenso bei Ryonosuke Ohori tikslių smūgių pirmavo 2:0.

Antrajame kėlinyje „Hegelmann“ atsilikimą švelnino Matas Vareika, tačiau 62-ą minutę A lygos naujokų pranašumą atstatė dublį įforminęs Ohori. 71-ą minutę Leo Ribeiro grąžino intrigą, tačiau Skerlos komandai galiausiai nepavyko išplėšti nė taško.

Jeigu „Žalgiris“ sekmadienį nugalėtų Alytaus „Dainavą“, Vladimiro Čeburino auklėtinių pranašumas pasiektų jau 13 taškų, o šio deficito „Hegelmann“ per likusas ketverias rungtynes nepanaikintų. Tuo metu pergalę iškovojusi „TransINVEST“ taškais susilygino su 5-7 vietas užimančiomis ekipomis, o nuo paskutinę vietą užimančio „Džiugo“ nutolo per 4 taškus.