„Žalgiris“ prisižaidė namuose: Vėževičiaus įvartis „į rūbinę“ nulėmė lygiąsias

Gargždų Banga facebook nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ apmaudžiai prarado 2 taškus „Topsport A lygoje“ – dviejų įvarčių persvarą rungtynių pabaigoje turėję vilniečiai sužaidė lygiosiomis su Gargždų „Banga“.

Po Giedriaus Matulevičiaus ir Pauliaus Golubicko įvarčio lygoje tvirtai pirmaujantys žalgiriečiai, atrodė, jau turėjo pergalę savo rankose.

Tačiau 80-tą minutę gargždiškių legionierius iš Brazilijos Antonio Lara sušvelnino rezultatą. Įvarčio įkvėpti „Bangos“ futbolininkai paskutinėmis minutėmis užgulė šalies vicečempionų vartus ir jau penktą teisėjo pridėtą minutę perdavimą iš dešinės uždarė Robertas Vėževičius.

„Žalgiris“ nepasinaudojo galimybe dar daugiau atitrūkti nuo antroje vietoje esančios Kauno rajono „Hegelmann“, kuri šiandien sužaidė 1:1 su „Šiauliais“. Komandas ir toliau skiria 8 taškai.

Gargždų komandos sąskaitoje – 15 taškų ir penkta vieta lygoje.