„Žalgiris“ namuose susitvarkė su iš dugno nekylančiais čempionais

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Vilniaus „Žalgiris“. Paulius Peleckis/BNS nuotr.

„TOPsport A lygos“ 17-asis turas finišavo Vilniuje – namuose „Žalgiris“ įveikė čempioną „Panevėžį“. Vladimiro Čeburino kariauna po atkaklios kovos pergalę pasiekė rezultatu 2:1 (1:0).

Pirmasis kėlinys buvo gana atviras ir tai buvo palanku vilniečiams. Liviu Antalis iš geros padėties pataikė į virpstą, pro šalį smūgiavo Adama Fofana.

19-ąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį: Jorisas Moutachy pasinaudojo laisve dešiniajame krašte ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur kamuolį į vartus pasiuntė Paulius Golubickas. Kiek vėliau saugas galėjo džiaugtis dubliu, bet „TOPsport A lygoje“ debiutavęs Danielis Bukelis sužaidė sėkmingai.

Bukelis taip pat atrėmė Fofana šūvį, dar du žalgiriečių bandymai skriejo arti tikslo. „Panevėžys“ ne sykį pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, bet Arpadui Tordai‘ui rimčiau nepagrasino.

Antrame kėlinyje komandos sukūrė mažiau grėsmingų momentų. Traumą patyrusį Noelį Mbo pakeitęs Sivertas Gussias smūgiavo į Tordai‘ų, o Golubicko pelnytas įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. 83-iąją minutę geros progos neišnaudojo Joelis Bopesu, kitoje aikštės pusėje Federico Palaciosas neišnaudojo dėkingiausio „Panevėžio“ momento.

Per pridėtą laiką krito įvarčiai: kontratakos metu po Golubicko perdavimo pasižymėjo septintą sykį šiemet pasižymėjęs Bopesu, tiesa, po poros minučių rezultatą sušvelnino po keitimo aikštėje pasirodęs Nemanja Bosančičius.

alyga.lt informacija

Pasidalinti