„Žalgiris“ atsisveikino su Trinchieri kviečiamu treneriu

O, Sportas!
Autorius
1 min skaitymo trukmė
Andrew Antelidze. Eriko Ovčarenko/BNS nuotr.

Ateinančio sezono komplektacijos darbus tęsiantis Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su trenerių štabe dirbusiu Andrew Antelidze.

Savo trenerio karjeros pradžioje 25-erių kartvelas darbavosi „Žalgirio“ jaunimo sistemoje su „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“ komandomis, o 2023–2024 m. sezono eigoje prisijungė ir prie pagrindinės komandos trenerių štabo, kuriame dirbo kaip vaizdo medžiagos analitikas bei trenerio asistentas.

Praėjusią savaitę „Basketnews“ žurnalistas Lukas Malinauskas informavo, kad kartvelą pas save matyti nori Andrea Trinchieri, pradėjęs vadovauti Salonikų PAOK komandai.

Pora kartu „Žalgiryje“ darbavosi pusantro sezono. Nors po to Trinchieri paliko Kauną, kartvelas liko trenerių štabe ir toliau buvo atsakingas už vaizdo analizes bei varžovų žaidimo nagrinėjimą.

Kiek anksčiau „Žalgiris“ atsisveikino ir su komandos dubleriais besidarbavusiu Tautvydu Šležu, kuris tapo Nenado Čanako asistentu Panevėžio „Lietkabelyje“.

Pasidalinti