„Žalgirio“ žaibo karo parblokštas Giedraitis: „Įvyko kas įvyko“

Rokas Giedraitis (BNS Foto nuotr.)

Dar vieno Kauno „Žalgirio“ sugrįžimo auka su Belgrado „Crvena Zvezda“ tapęs Rokas Giedraitis nuogąstavo dėl paleistos pergalės.

Penktadienio vakarą lietuvio atstovaujama Serbijos komanda Kaune krito 74:79 po to, kai įpusėjant ketvirtajam kėliniui „Žalgiris“ spurtavo 18:3.

Šis šturmas pratęsė Duško Ivanovičiaus auklėjamos komandos nesėkmių seriją Kaune – laikinojoje Lietuvos sostinėje „Crvena Zvezda“ paskutinį kartą triumfavo 2019 m., o nuo to laiko pralaimėjo visas 5 dvikovas.

Nesėkmingos rungtynės buvo ir pačiam Giedraičiui – jei iki šiol Kaune vidutiniškai rinkdavo 9 taškus, tai penktadienį finišavo su vos 4 ir tiek pat atkovotų kamuolių.

„Nemanau, kad jaudinausi. Gal kažkiek, tačiau ne tiek, kad tai turėtų įtakos, – po nesėkmės kalbėjo Giedraitis. – Mes kontroliavome rungtynes 30 minučių.

Nežinau, atrodė, kad žaidžiame tą patį krepšinį kaip ir prieš tai, kad niekas nepasikeitė, bet jie pradėjo viską sumetinėti, pasikrovė energijos ir įvyko tai, kas įvyko.

Galbūt ir mums derėtų būti šiek tiek ramesniems. Viena didžiausių problemų buvo tai, kad jiems periminėjant rungtynes mes nežinojome ką daryti.“

Kaip kalbėjo ir Duško Ivanovičius, Giedraitis akcentavo, jog komanda ir blogai pradėjo, ir blogai užbaigė rungtynes.

„Turėsime išanalizuoti vaizdo įrašus, ypač pirmą ir ketvirtą kėlinius. Žaidėme blogai tik kokias septynias ar aštuonias minutes. Stengsimės tai ištaisyti. Buvo ir gerų dalykų, mes kontroliavome rungtynes, viskas buvo mūsų rankose“, – teigė Giedraitis.

Paklaustas apie tai, kaip jautėsi žaisdamas prieš tautiečius, Giedraitis išliko pragmatiškas.

„Dabar liūdžiu, nes pralaimėjau. Mes turėjome gerą progą, tačiau ja nepasinaudojome. Dabar žvelgsime į kitas rungtynes ir stengsimės grįžti į pergalių kelią.“