„Žalgirį“ už kovingumą pagyręs Ž.Obradovičius: siurprizų šių metų Eurolygoje nėra

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė

Antrą iš eilės pergalę Eurolygoje iškovojęs Belgrado „Partizan“ klubas visada griežtą trenerio Željko Obradovičiaus veidą padabino šypsena. Labiausiai legendinis serbų strategas džiaugėsi kolektyvinėmis pastangomis.

Ketvirtadienio vakarą prieš išparduotą, 18,4 tūkst. žmonių talpinančią areną „Partizan“ krepšininkai 87:76 įveikė Kauno „Žalgirio“ komandą.

Serbų pergalės raktu tapo kibi gynyba, pirmajame ketvirtyje jiems leidus pelnyti šešis taškus vien po nepavykusių „Žalgirio“ bandymų išsimesti kamuolį iš užribio, ir, žinoma, Kevinas Punteris, surinkęs 26 taškus.

„Spaudimas nuo pirmųjų perdavimų jiems sukėlė problemų. Tokia gynyba mums leido pelnyti lengvus taškus. Komanda puikiai išpildė rungtynių planą, o tai leido pagriebti pergalę“, – po akistatos kalbėjo Ž.Obradovičius.

Nepaisant to, gražių žodžių legendinis serbas nepagailėjo ir kovingumą iki pat rungtynių pabaigos demonstravusiems kauniečiams.

„Jie – rimta komanda. „Žalgiris“ žaidė taip pat, kaip ir prieš visas kitas komandas. Kai pirmavome 12 taškų, pradėjome skubėti, priiminėti neteisingus sprendimus, atiduoti kamuolius, o prieš tokią kovingą komandą taip daryti negalima.“

„Labai džiaugiuosi, kad prilygome jiems atkovotais kamuoliais, nes iki šiol jie buvo daugiausiai kamuolių puolime sugriebianti komanda Eurolygoje. Jei esi susikoncentravęs, gali padaryti bet ką, jeigu ne – varžovai rinksis lengvus taškus.“

Po aštuonerių metų į Eurolygą sugrįžusių juodai baltų treneris po sėkmingo rezultato prieš Kauno ekipą taip pat prabilo apie situaciją turnyrinėje lentelėje, kurioje įspūdingais pasiekimais pasigirti negali ir tokios komandos kaip „Anadolu Efes“, „Barcelona“ ir Madrido „Real“.

„Mano nuomone, lyga yra visiškai lygi. Bolonija šiandien nugalėjo „Real“, o mes ją patiesėme čia. Šį sezoną Eurolygoje siurprizų nėra. Apskritai šito žodžio negalima vartoti kalbant apie lygos kovas.“

Pasidalinti