Savo duetą išskyręs „Real“ treneris: „Rungtynes sukontroliavome tik pabaigoje“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Chusas Mateo (Real Madrid Basket nuotr.)

Šį sezoną dar nepralaimėjusių komandų akistatoje Kauno „Žalgirį“ patiesusio Madrido „Real“ klubo strategas Chusas Mateo buvo patenkintas auklėtinių gynyba.

Antradienio vakarą jo vadovaujamas „Real“ klubas dvigubos Eurolygos savaitės starte „Žalgirį“ nugalėjo 93:79.

Mateo komanda po šio triumfo dar labiau įsitvirtino kaip geriausia dvigubų savaičių komanda – nuo 2016 metų, kai jos tapo Eurolygos dalimi, „Real“ ekipa yra iškovojusi 63 pergales ir patyrusi 22 pralaimėjimus. Antrą vietą šiame sąraše užima „Barcelona“ ekipa, iškovojusi 55 pergales ir patyrusi 30 nesėkmių.

„Esu labai patenkintas šia pergale. Dar turime įdėti daug darbo, tačiau svarbu, kad kiek įmanoma anksčiau įsitvirtintume lentelės viršuje. Turime išlaikyti tokį mentalitetą ir toliau.

Rungtynes sukontroliavome tik pačioje pabaigoje, nors ir prieš tai turėjome momentų, kai pirmavome 10 taškų. Pergalę lėmė komandiškumas gynyboje ir kovojime dėl kamuolių prieš vieną agresyviausių šios srities komandų.“

Žvelgdamas į statistikos protokolą Mateo labiausiai išskyrė rezultatyvius perdavimus, pagal kuriuos „Real“ „Žalgirį“ aplenkė 26:14.

„Komanda dirba labai sunkiai ir kiekvienas žaidėjas prisideda kaip gali. Šiandien atlikome 26 rezultatyvius perdavimus. Man visada patinka žiūrėti į tokius didelius skaičius, nes jie parodo, kad žaidžiame kaip komanda. Labai svarbu, kad išlaikytume šį tempą. Taip pat tenkino gynyba prieš labai pavojingą ir gerai žaidžiančią komandą“, – teigė Mateo.

Kalbėdamas apie individualius pasirodymus, „Real“ strategas pasidžiaugė į puikią formą grįžtančiu Gabrieliu Decku ir į Madridą sugrįžusiu Facundo Campazzo, kuris „Žalgiriui“ per pirmą kėlinį atseikėjo net 14 taškų.

„Deckas pamažu grįžta į geriausią savo formą. Jis turėjo sunkiai dirbti, kad susigrąžintų rungtynių jausmą. Šios rungtynės jam buvo labai geros.

Campazzo taip pat žaidžia įspūdingai. Labai džiaugiuosi dėl jų abiejų. Jie yra labai svarbios mūsų komandos dalys, tačiau ir kiti mūsų žaidėjai kaunasi kaip tikri čempionai. Kai nesiseka vienam, iššauna kiti. Komandiniai pajėgumai yra tai, kas mums leidžia galvoti apie galimybę laimėti“, – teigė Mateo.

Pasidalinti